FORUM KLASY 1A z LO3 W SZCZECINIE!!=)

jest to forum najzamocniejszej klasy 1a

Ogłoszenie

Witam na forum klasy 1a, czujcie się jak u siebię na forum(prawie):D

#1 2007-11-20 21:02:56

sicin

Chłop

4928049
Skąd: szczecin
Zarejestrowany: 2007-10-07
Posty: 8
Punktów :   

wielki wytrzeszcz :P

czy tylko mi sie wydaje ze ta pani od biologii jest strasznie zapuszczona? kurde te jej kudly mnie oniesmielaja a ten wytrzeszcz przeraza i ten nie ludzki odwlok ktory u ludzi jest nazywany tylkiem jednym slowem bioterminator

Offline

 

#2 2007-11-21 16:17:11

Jarosz

Kupiec

7256686
Skąd: Szczecin -> Dąbie
Zarejestrowany: 2007-10-08
Posty: 49
Punktów :   

Re: wielki wytrzeszcz :P

BUHAHAHAHAHA! To nieźle ją podsumowaleś. Zapomniałeś o piskliwym, i neznośnym głosie i małym skillu wypowiadania się.

Offline

 

#3 2007-11-21 18:16:00

P@tyK

Rzemieślnik

Zarejestrowany: 2007-11-19
Posty: 21
Punktów :   

Re: wielki wytrzeszcz :P

i o ulubionym zajeciu podczas mowienia- plucia sobie na usta, lub (i) na brodę ona to uwielbia po prostu ostattnio na lekcji to chyba ze 4 razy sie oplula ... i jak z taka gadac trzeba moze jej sliniaczek kupic ? inwestujemy <lol2>


Nie ma brzydkich kobiet, tylko czasem wina brak
Czas to pieniądz, pieniądz to wódka więc pijmy wódkę bo szkoda czasu
Ucz się na błędach rodziców - używaj prezerwatyw =]

Offline

 

#4 2007-11-22 20:52:25

sicin

Chłop

4928049
Skąd: szczecin
Zarejestrowany: 2007-10-07
Posty: 8
Punktów :   

Re: wielki wytrzeszcz :P

ci nauczyciele w tej szkole sa kosmiczni jak nie kon to RRRRyszard albo szarlatan od biologii no to kosmos jestmozna dostac niezlej korby

Offline

 

#5 2007-12-04 20:09:19

Tomazzi

Burżuj

Zarejestrowany: 2007-10-07
Posty: 130
Punktów :   

Re: wielki wytrzeszcz :P

sicin napisał:

czy tylko mi sie wydaje ze ta pani od biologii jest strasznie zapuszczona? kurde te jej kudly mnie oniesmielaja a ten wytrzeszcz przeraza i ten nie ludzki odwlok ktory u ludzi jest nazywany tylkiem jednym slowem bioterminator

HAHAHAHAHAHAHAHAHH!! Sicina brawo!


Punkt to jest coś, którego częścią jest nic!

Dobra Kasia z 3B po 1 zł

Offline

 
Metal dzieli się na kilka gatunków, w zależności od tego, jak łatwo można zrozumieć tekst: a. Heavy metal - ciężko zrozumieć b. Speed metal - za szybkie, żeby coś rozumieć c. Thrash metal - zanim zrozumiesz, twoje bębenki będą rozwalone (thrashed) d. Death metal - prędzej umrzesz, niż zrozumiesz cokolwiek e. Black metal - czarno widzę twoje szanse na zrozumienie tekstu...

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.szmatex.pun.pl www.kingbattale.pun.pl www.25bkpow.pun.pl www.wychowaniemgr.pun.pl www.soulsocietylife.pun.pl