FORUM KLASY 1A z LO3 W SZCZECINIE!!=)

jest to forum najzamocniejszej klasy 1a

Ogłoszenie

Witam na forum klasy 1a, czujcie się jak u siebię na forum(prawie):D

#16 2007-10-24 21:15:58

Tomazzi

Burżuj

Zarejestrowany: 2007-10-07
Posty: 130
Punktów :   

Re: Zdronienia

ehh.... napisałeś, ze jakbym wyjechał do japonii..... a ja ci mówie, ze jak wyjedziesz do stanów to i tak będziesz się wyróżniał brzydkim ryjem ;] a co do IQ dody, to masz jakies złe dane, bo 130 to ona chciął by mieć.... i jeszcze jedno.. czy cierpisz na zanik kolan, lub łokci?? bo nie zauwazyłem ich u ciebie....


Punkt to jest coś, którego częścią jest nic!

Dobra Kasia z 3B po 1 zł

Offline

 

#17 2007-11-23 22:17:34

zjawa

Robotnik

1638407
Skąd: Zdroje XD
Zarejestrowany: 2007-11-21
Posty: 12
Punktów :   

Re: Zdronienia

Oj chłopcy nie macie, co robić tylko się przedrzezniać? A to nie jest miejsce na tego typu rzeczy... to moze zalozycie sobie nowy wątek na sprzeczki?

Offline

 

#18 2007-11-23 23:25:28

P@tyK

Rzemieślnik

Zarejestrowany: 2007-11-19
Posty: 21
Punktów :   

Re: Zdronienia

murwa przybylaka o co ci chodzilo z tym zboczeniem ?? sory btw. ze tak nagle, ale dopiero zaczalem czytac te wasze posty ... jakie zboczenie ?? o co ci chodzi ?? ze ja jestem zboczony ? moze to dla mnie normalne ze lubie dziewczyny... chyba ze dla ciebie stanowi to sprzecznosc z twoim :popedem" seksualnym to nie znaczy ze masz odrazu cos wymyslac ... a i chcialem pochwalic Tomka za rozbrajajaca " wojne " słowną <rotfl>


Nie ma brzydkich kobiet, tylko czasem wina brak
Czas to pieniądz, pieniądz to wódka więc pijmy wódkę bo szkoda czasu
Ucz się na błędach rodziców - używaj prezerwatyw =]

Offline

 

#19 2008-01-16 22:36:17

D@wid

Mag

9143168
Zarejestrowany: 2007-10-09
Posty: 129
Punktów :   
WWW

Re: Zdronienia

rozbrajajaca wojna slowna sie jeszcze nie zaczela wierz mi ze i ja i Tomek mamy wiecej w zanadrzu.... a ty jestes zboczony... ja rozumiem ze lubisz dziewczyny i w ogole oki ale udawanie (probowanie) palcowy to juz przesada niezaleznie z ktorej strony patrzysz, nie uwazasz?


http://sig.aqstats.com/font:black;line:green;bg:aq.werewolfking/16009509.png

Offline

 

#20 2008-01-28 17:15:45

P@tyK

Rzemieślnik

Zarejestrowany: 2007-11-19
Posty: 21
Punktów :   

Re: Zdronienia

rotfl chlopie palcowy... buahaha nie no zabiles mnie teraz tym <lol259785264884164879> !!!!!!!!!!!! ja zawsze patrze od tej strony gdzie mam oczy... poza tym nie jestem zboczony... to wy jeszcze nie dorosliscie do mojego stadium rozwoju fizjologicznego <hahaha> i tak wogole nie wiem co Ci czy Cie zazdrosc zzera ze ja sobie na to pozwalam czy co... <lol> o nie no teraz to juz dales.... lol....


Nie ma brzydkich kobiet, tylko czasem wina brak
Czas to pieniądz, pieniądz to wódka więc pijmy wódkę bo szkoda czasu
Ucz się na błędach rodziców - używaj prezerwatyw =]

Offline

 
Metal dzieli się na kilka gatunków, w zależności od tego, jak łatwo można zrozumieć tekst: a. Heavy metal - ciężko zrozumieć b. Speed metal - za szybkie, żeby coś rozumieć c. Thrash metal - zanim zrozumiesz, twoje bębenki będą rozwalone (thrashed) d. Death metal - prędzej umrzesz, niż zrozumiesz cokolwiek e. Black metal - czarno widzę twoje szanse na zrozumienie tekstu...

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gamesj2me.pun.pl www.anopheles.pun.pl www.cs-mod.pun.pl www.kgfantasy.pun.pl www.gikc.pun.pl